Zobrazená wiki sekce:

skautIS: nápověda pro skautIS a další služby

RSS RSS

Hledání

»

Štítky

domény email funkce Google Apps ke stažení konference návody podpora skautIS testIS weby

Uživatel

Host

Správa stránek

Nacházíte se na stránkách nápovědy pro členy Junáka - českého skauta a další uživatele webů, aplikací a služeb Junáka - českého skauta, z. s. případně i Slovenského skautingu . Níže si vyberte sekci, která vás zajímá.

Důležitá upozornění

Přehled novinek, oprav a nových verzí:

Při každém vydání nové verze skautISu, případně provedení aktualizace skautských webů (Křižovatka, Rovernet a Teepek), zveřejňujeme seznam nových funkcí, vylepšení i oprav.

Vyberte, co vás zajímá:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Vyzkoušení skautISu "nanečisto":

Pokud si chcete nějakou věc ve skautISu vyzkoušet nanečisto, na fiktivních datech a bez obav o změnu ve skutečných údajích, můžete kdykoli využít Testovací skautIS.

Pro práci a pokusy v TESTOVACÍM SKAUTISU můžete využít účty:

• lze si založit úplně vlastní testovací účet (v žádném případě v něm nepoužívejte stejné heslo jako do skutečného skautISu!)
  • nebo využijte některý z připravených testovacích účtů:

uživatelské jménoheslooprávnění
kraj.varyvary.Web2Vedoucí/administrátor kraje: testovací "Karlovy Vary"
kraj.tgmtgm.Web3Vedoucí/administrátor kraje: testovací "Jihomoravský kraj T.G.M."
okres.blanskoblansko.Web1Vedoucí/administrátor okresu: testovací "okres Blansko"
stredisko.koprivnicekoprivnice.Web5Vedoucí/administrátor střediska: testovací "středisko Kopřivnice" v KV kraji
snem.sneznik.kk komise1Člen kandidátní komise střediskového sněmu
snem.sneznik.ucucastnik1Účastník střediskového sněmu

Pro TESTOVÁNÍ HODNOCENÍ KVALITY můžete využít účty:

• po přihlášení si vyberte roli v nějaké jednotce a v menu Kvalita > Jednotka můžete založit a vyplnit fiktivní HK.
  • upozornění: výsledek celého hodnocení je zatím pouze fiktivní; v ostrém skautISu budou hranice hladin úspěšnosti upraveny!

uživatelské jménoheslooprávnění
kvalita.uzivatel11Uzivatel.kvalityÚčet pro testování hodnocení kvality"

Zapojte se

Přidej se do týmu nápovědy a podpory

systém provozuje Junák - český skaut, z. s.

ScrewTurn Wiki verze 3.0.1.400 | ikony vytvořil FamFamFam.