Zobrazená wiki sekce:

skautIS: nápověda pro skautIS a další služby

RSS RSS

Hledání

»

Štítky

hotová řešení webové služby

Uživatel

Host

Správa stránek

Chcete si vytvořit vlastní internetové stránky, oddílu, střediska, kurzu apod., které využívají přihlašování či údaje ze skautISu? Nemusíte být ani programátoři a přesto svůj web můžete doplnit údaji ze skautISu. Na následujících stránkách najdete nápovědu k tomu, jak svůj web se skautISem propojit.

A) Hotová řešení pro každého

(pro každého)

Využijte jedinečné příležitosti vložit do svých internetových stránek hotové komponenty, které zpřístupní informace uložené ve skautISu návštěvníkům vašeho webu. Vše je velmi jednoduché, není potřeba umět programovat, zvládne to každý, kdo vlastní i jednoduchou internetovou stránku či blog.

B) Propojení webu se skatuISem v několika krocích

(pro redakční systémy a programátory webů)

1. žádost o registraci vytvářeného webu v testovacím skautISu
  2. odkaz na přihlašovací stránku skautISu (skautIS Remote Login)
  3. obsloužení přihlášení, odhlášení a prodlužování platnosti přihlášení uživatele
  4. komunikace s webovými službami testovacího skautISu
  5. naprogramování a důkladné otestování veškerých funkčností webové aplikace
  6. žádost o schválení propojení vytvořeného webu s ostrým skautISem
  7. zahájení provozu webové aplikace využívající propojení na skautIS

Další informace najdete na http://ws.skautis.cz.

C) Webové služby skautISu

Zde najdete popis webových služeb skautisu, přes které můžete přistupovat k datům ve skautISu. Další informace najdete také na ws.skautis.cz.

D) Projekty napojené na skautIS

Zde najdete seznam projektů, využívající skautIS, které by se vám mohli hodit nebo vás inspirovat! Některé stále hledají další členy do týmu!

E) Dokumentace databáze a dalších interních částí skautISu

Dokumenty níže uveřejněné nejsou k propojení webových stránek a skautISu potřeba, jde o dokumentaci k samotnému jádru a konvencím používaným přímo ve skautISu.

systém provozuje Junák - český skaut, z. s.

ScrewTurn Wiki verze 3.0.1.400 | ikony vytvořil FamFamFam.