Podmínky registrace

Informační systém - skautIS

Založení uživatelského účtu v systému skautIS slouží k přihlašování na různé weby a projekty provozované skauty (Junákem - českým skautem, z. s. a jeho pobočnými spolky). Díky tomuto účtu již nebude nutné se nikde znovu registrovat, ale vždy budete moci používat právě toto jediné jméno a heslo.

Registrací nového účtu vytvoříte pouze elektronický uživatelský účet sloužící pro přihlašování na weby a nejde tedy o žádnou registraci do Junáka - českého skauta ani do žádné jiné organizace.

Evidované údaje

Registrací nového uživatelského účtu souhlasíte s uchováváním a zpracováním níže uvedených údajů v souladu se zákonem sloužících čistě pro zajištění přihlašování na weby a do aplikací.

V systému skautIS jsou pro potřeby uživatelského účtu evidovány o osobě tyto údaje, které se zavazujete vyplnit pravdivě dle skutečnosti:

Změna hesla

Pokud byste si kdykoli chtěli změnit své heslo nebo e-mailovou adresu, můžete to udělat ve správě údajů v systému skautIS (https://is.skaut.cz/) kliknutím na položku "Můj profil" v pravém horním rohu pod informacemi o přihlášeném uživateli, případně v menu "Moje > Moje osoba".

V případě, že zapomenete své heslo, stačí kdykoli na přihlašovací stránce - https://is.skaut.cz/Login/ (z jakéhokoli z webů) kliknout na odkaz "Změnit zapomenuté heslo" a tam zadat své uživatelské jméno a e-mailovou adresu. Na tu vám následně dorazí všechny potřebné informace pro změnu hesla.

Používejte uživatelský účet na mnoha webech

Založený uživatelský účet vám bude sloužit k přihlašování na mnoha webech. Aktuálně můžete své jméno a heslo použít například na těchto webech (a stále přibývají další):

Jsi skaut? Pak získej ještě víc!

Pokud jsi skautem (členem organizace Junák - český skaut), pak ti tento účet nabízí ještě mnohem víc možností a přístup i do uzavřených sekcí webů jen pro skauty. Stačí, abys po založení uživatelského účtu kontaktoval svého vedoucího oddílu a požádal ho o propojení tohoto založeného uživatelského účtu s tvými údaji z registrace v Junáku - českém skautu.

Více informací o této možnosti nalezneš po registraci v e-mailu a také po přihlášení do skautISu ve zprávě v systému, případně v nápovědě skautISu.