Jestliže jste narazili na chybu, potřebujete vyřešit problém či si nevíte rady, můžete nás kontaktovat e-mailem:

podpora@skaut.cz

Hledáte informace ke skautISu, skautskému LEBEDA hostingu nebo skautským G Suite (dříve Google Apps)? Není nic jednoduššího, než se podívat do on-line nápovědy.

napoveda.skauting.cz

Cítíte se ve skautISu či skautských G Suite jako ryba ve vodě? Ozvěte se nám a rádi vás zapojíme do tvorby nápovědy. Hledáme každou pomocnou ruku!

Možná jste v minulosti pro získání podpory ke skautISu či skautskému LEBEDA hostingu využili i prostředí webové podpory. Ta už má své dávno odslouženo a v této chvíli není už bohužel vůbec dostupná (proto použijte e-mailovou podporu). Do budoucna zvažujeme vytvoření nové webové podpory, která bude pro uživatele přehlednější a pohodlnější.